Süblimasyon Baskı Sistemleri

Transfer Baskı Hizmetlerimiz 

            Kömen Digital Baskı Sistemleri olarak firmamızdan temin ve tedarik edebileceğiniz transfer baskı seçenekleri ile çok daha hızlı ve pratik baskıların sahibi olabilirsiniz. Diğer baskı çeşitlerine oranla %50 oranında size zaman kazandıracak olan bu özel baskılar sayesinde başta tekstil olmak üzere birçok farklı sektörde öncü ve marka değeri yüksek işlere imza atabilirsiniz. Transfer baskılar A kalite olup uzun ömürlü kullanımlara açıktır. Modaya ve güncel olana geçişlerde son derece hızlı ve uyumlu olması vasıtasıyla da sizlere kolaylıklar ve yeni müşteriler katacak olan ürünlerimize ulaşmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sentetik, polyester ve doğal elyaf ürünleriniz için transfer baskı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 

Süblimasyon Baskı Hizmetlerimiz

            Kaliteyi, teknoloji ve modern olanı bünyesinde barındıran süblimasyon baskı ürünlerini özel mürekkep baskısı ile birlikte firmamızdan temin edebilirsiniz. Günümüz şartlarında birçok şirket tarafından tercih edilen bu süblimasyon baskı sahibi olmak için, mail veya telefon aracılığı ile iletişim kurabilir; söz konusu siparişleri en hızlı şekilde tarafımıza iletebilirsiniz. 

Masaüstü Bayrak Baskı Hizmetlerimiz 

            Şirketlerinizin ve firmalarınızın tam randımanlı tanıtımı için bizden satın alacağınız masaüstü bayrak baskı hizmetlerimiz de mevcuttur. Özellikle toplantı salonlarında, misafir kabul odalarında ve fuarlarda sıklıkla kullanacağınız bu masaüstü bayrak baskı kalitesi le birlikte şirketinizin logosunu, sloganlarını ve ürün içeriklerini en hızlı ve pratik bir şekilde temsil etme şansını yakalayacaksınız. 

Metal Baskı Hizmetlerimiz 

            Diğer baskı ürünlerine oranla çok daha uzun ömürlü olan ve metal gibi son derece dayanıklı bir malzemenin üzerine özel cihazlar ile uyguladığımız metal baskı hizmetlerimiz de sizlere siparişleriniz doğrultusunda sunduğumuz bir diğer hizmet. Kömen Digital Baskı Sistemleri olarak size en kaliteli ve en modern metal baskı hizmetlerini sunmaya devam ediyoruz. 

Özel Baskı Hizmetlerimiz 

            Dijital baskı avantajları ile her üründe rahatlıkla kullanabileceğiniz özel baskı seçeneklerimiz mevcut. Kurumsal olduğu kadar kişisel ihtiyaçlarınız için de fincanlarınıza, tişörtlerinize, telefon kılıfları gibi gündelik hayatta sıkça kullandığınız ürünlere özel baskı seçenekleri ile renk getirebilirsiniz. Bununla birlikte özel baskı duvar kağıtları ve defterler ile de hizmetinizde olmaya devam ediyoruz. 
 Bir cevap yazın