Dijital Baskı Merkezi

Dijital baskı uygulamalarının hız kazandığı ve yaygın olarak kullanıldığı son günlerde firmamız kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyeti kazanma hedefindedir. Çok sayıda sektörde kullanılabilecek dijital baskı uygulamalarını uzman kadromuz ve teknik ekibimizle zamanında ve kaliteli hizmetle teslim etmekteyiz. Dijital baskı merkezi olarak kullandığımız atölyelerimizde uzman teknik ekibimizin yanı sıra son teknoloji makinelerimizle hizmet vermekteyiz. Müşteri taleplerini değerlendirerek baskı haline getirdiğimiz çok sayıda uygulama ile dijital baskı tekniklerini Ankara’da en üst seviyelere getirme amacında ilerlemekteyiz.

Dijital Baskı Merkezi Nasıl Çalışıyor?

Firma olarak dijital baskı merkezimizde müşteri taleplerini değerlendirerek kullanım kolaylığı ve istenilen reklamın en anlaşılır şekilde sunulması politikalarımız arasında yer almaktadır. Bu nedenle firmamıza gelen dijital baskı teklifi öncelikle teknik ekibimiz tarafından incelenir ve çizimler oluşturulur. Oluşturulan taslaklar ile beraber müşteri ile bir toplantı yapılır ve ekstra istekler değerlendirilir. Kullanım kolaylığı ve anlaşılabilirlik konusunda bilgi alış verişi yapılarak müşteri bilgilendirilir. Sonrasında ise kaliteli hizmetin en uygun fiyata sunulması için ikinci bir değerlendirme yapılır.

Firmamız yaptığı çalışmalar boyunca kullandığı tüm atıkların geri dönüşüm merkezlerine gönderimini sağlayarak temizlik ve hijyen koşullarının da sağlanması konusunda özen göstermektedir. Reklam tabelasından branda hizmetlerine, şirket tabelalarına kadar çok sayıda hizmeti sunmakta olan firmamız dijital baskı Ankara merkezi ile de müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemekte.

Ayrıca teknolojinin ve dünyanın değişip gelişmesi ile birlikte müşteri istek ve taleplerinin değişmesi firmamız tarafından göz ardı edilmemektedir. Teknolojik gelişimler ve farklı ülkelerdeki uygulamalar teknik ekibimiz tarafından takip edilmekte olup bu uygulamalar da değerlendirilerek özgün tasarımlar ortaya çıkarmak amaçlanmaktadır.

Dijital Baskı Merkezi Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Firmamız gerek kurumsal uygulamalar gerekse bireysel uygulamalarda müşteri memnuniyeti sağlamak adına çalışmalarını titizlikle sürdürmektedir. Kullanılan branda baskı ile gerek işletme tabelaları gerekse büyük ilanların yayınlanması taleplerini teknik ekibimizin çalışmaları ile talep doğrultusunda baskı makinelerimiz ile gerçekleştirebilmekteyiz. Ayrıca Ankara dışından ajans ve firmalara teknik destek sunarak kullanıcıların memnuniyetini artırmak için çalışmaktayız. Folyo baskı çalışmalarımız ile de özellikle zemin katlarda hizmet veren işletmelerin reklam tercihlerine cevap vermekteyiz. Ayrıca kullandığımız oyma baskı tekniği çok sayıda kurumsallaşmış firma tarafından talep edilmekte. Pleksi kutu harf tekniğini tercih eden çok sayıda işletmeye de taleplerinin ötesine geçerek fark yaratma amacı gütmekteyiz. Tüm hizmetlerimizi sunarken müşteri memnuniyeti ilk amacımız olup hizmet sonrasında da müşteri talep ve şikayetlerini değerlendirmekteyiz. Ayrıca teknik ekibimiz tarafından tamamlanmış çalışmalar sonrasında kontrol edilerek aksaklıların kontrolü sağlanmaktadır.