Baskı Ürünlerimiz Nelerdir?

Mesh Baskı 

Delikli yapısı ile özel üretimler içerisinde bulunan mesh baskı ürünlerimiz ile reklamcılık alanında boy gösteren ve marka değerlerini yükseltmek misyonu taşıyan tüm firmalara hizmet veriyoruz. Rüzgarı geçirme özelliği uzun kullanım ömrüne sahip olan ürünlerimiz aynı zamanda hem iç hem de dış mekanda sorunsuz bir şekilde kullanılmakta. Kullanılan her alanda binaya zarar vermeyen bir özelliğe sahip olan mesh baskı ürünlerimiz siparişlerinizi ve taleplerinizi bekliyor.

Megalight ve Folyo Baskı Ürünlerimiz 

Baskı adetlerine göre satışlarını gerçekleştirdiğimiz megalight baskı hizmetini nitelikli bir şekilde sunduğumuz bir diğer ürün. Kömen Digital Baskı Sistemleri olarak her mekanda rahatlıkla kullanabileceğiniz folyo baskı ürünlerimizin sahibi olmak için firmamız ile telefon aracılığıyla irtibata geçebilirsiniz.

Kanvas Baskı 

Sanat atölyelerinde, galerilerde, sinema salonlarında, oyun ve film afişlerinde en fazla kullanılan baskı çeşitleri arasında yer alan kanvas baskı ürünlerimiz de kaliteli kağıt baskı seçeneklerimiz arasında yer almakta. Tablolarda da kullanılan kanvas malzemeleri ile hem karakteristik hem de akılda kalıcı duyuruları ve tanıtımları firmamız ile gerçekleştirme şansını sizlerle paylaşıyoruz.

Uzak Doğru Branda

Avrupa Branda 

Her türde ve boyutta üretimini gerçekleştirdiğimiz Avrupa branda ürünleri ile 4 mevsim etkili olarak reklamlarınızı ve tanıtımlarınızı müşteri kitlenize aktarabilirsiniz. Dış mekanlarda kullanılan ve Uzakdoğu türleri de bulunan bu branda ve vinil ürünlerimiz yağmura ve rüzgarlara karşı mukavemet gücü içermektedir. Solmaz ve bozulmaz özellikleri ile vinil ürünlerimiz size kaliteyi sunuyor.

Lateks Baskı

Duvar kaplamalarında, etkinlik ve duyuru afişlerinde, foto bloklarda ve konser afişlerinde yüksek oranda kaliteli hizmet ile ürettiğimiz lateks baskı ürünlerimiz su bazlı olma özellikleriyle müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyor. Hem iç hem dış mekanda kullanılan bu baskı türü aynı zamanda kış aylarının olumsuz şartlarına karşı da dirençli.

Şeffaf Folyo Baskı

Kömen Digital Baskı Sistemleri kalitesiyle ürettiğimiz şeffaf folyo baskı ürünlerimiz şeffaf ve kaliteli görüntüsüyle hem şık hem de pratik kullanımlar sunmakta. Güneş ışınlarına karşı dirençli oluşu nedeniyle uzun bir süre hiç bozulmadan kullanabileceğiniz dijital baskı seçeneklerimizden hangisini seçeceğinize karar verin ve bizi arayın.