Cast Folyo Ürünlerimiz 

Cast Folyo

Araç giydirme seçeneklerinde Kömen Digital Baskı Sistemleri güvencesiyle kullanabileceğiniz cast folyo ürünlerimiz mevcuttur. Normal folyo ürünlerine oranla her türde aracın üzerine montaj ve demontaj seçenekleri sunan cast folyo ürünleri, aynı zamanda her türlü girinti çıkıntılı yapılarda da araç yüzeyini bozmayan avantajlara sahiptir. Demontajı kolaylıkla yapılmaktadır ve araç yüzeyinde herhangi bir iz bırakmaz. Isıdan etkilenmeyen özel yapısı sayesinde dört mevsimde aynı kalitede kullanabileceğiniz özel bir üründür.

3m One Way Vision Ürünlerimiz 

Kıvrıma sahip yüzeylerde de düz yüzeylerde olduğu kadar etkili sonuçlar çıkaran 3m one way vision kaplama seçenekleri son derece modern ve dijital birer ürün olma kapasitesine sahip. Talepleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda araç üzerinde yüzeye zarar vermeyen pozisyonlanmalar için birebir ürün kalitesi sunan 3m one way vision günümüz araç giydirme seçenekleri arasında en gösterişli ve en nitelikli ürünler arasında yer almaktadır.

Arkası Gri Folyo Ürünlerimiz 

Diğer folyo türlerine oranla çok daha yumuşak bir yapıya sahip olan arkası gri folyo ürünlerimiz hem iç mekanda hem de dış mekanlarda rahatlıkla tercih edebileceğini folyo çeşitleri arasında yer almaktadır. Kalitesinin yanı sıra uzun süreli kullanımıyla da müşterilerimize ekonomik avantajlar sunan arkası gri folyo dış mekanlarda 3 yıla varan garanti kapsamında yer almaktadır.

Normal Folyo Ürünlerimiz 

Isıya karşı dayanıklı olan ve diğer iklim şartlarına mukavemet gücü bulunan normal folyo ürünlerimizin sahibi olmak için bizimle telefon ile irtibata geçebilirsiniz. Yapışkan kuvveti bakımından tam bir müşteri memnuniyeti sağlayan normal folyo form esnekliği bakımından da kaliteli seçenekler sunmaktadır.

3m Ürünlerimiz 

Hem dekoratif unsurlarda hem de çeşitli mimari alanlarda tercih edebileceğiniz 3m ürünler de kataloglarımız içerisinde yer almaktadır. Söz konusu 3m ürünler size firmamız tarafımızdan sipariş kodları ile birlikte verilmektedir.

Rg40 Yarı Cast Folyo Ürünlerimiz 

Bizden sipariş yoluyla temin edeceğiniz rg40 yarı cast folyo ürünlerimiz hava kanallı seçeneklere sahiptir. Bu sayede sıcaklığa karşı dirençli bir yapıları bulunmakta ve uzun süreli kullanıma açıktırlar. Solvent yapıştırıcılarıyla oluşturulmuş rg40 yarı cast folyo ürünlerimiz özel kağıt koruyuculara sahiptir.