bayrak 1024x683 - Bayrak

Bayrak

Bayrak, bir milletin bağımsızlık sembolüdür. Bu bakımdan kutsal semboller olarak gerektiği gibi hürmetin verilmesi kuşkusuz çok önemlidir. Bizim bayrağımız ise şüphesiz ki bu hürmete en layık bayraktır. Çünkü şehitlerin kanıyla ortaya çıkmış dünyadaki tek bayrak Türk bayrağıdır. Bu bilinçle Kömen dijital baskı merkezimizde bu gururla daima yeni gelişmelere açık olarak bayrak tasarımı ve baskı imalatı yapıyoruz. TSE standartlarındaki bayrak ölçülerine bağlı kalarak tamamen kaliteli, birinci sınıf baskı kalitesinde tören bayrağı, yelken bayrak ve kırlangıç tipi bayrak üretimimiz bulunmaktadır.

Kırlangıç bayraklar genellikle klasik dikdörtgen bayrak ölçüleri ile üretilmektedir. Biz de bu üretimimizi en yeni teknik gelişmelere bağlı kalarak müşterilerimizle buluşturmaya devam ederek bu anlamda kesinlikle alanından bir an dahi taviz vermeksizin her anlamda nitelikli bir şekilde hizmet ortaya koymaya devam eden yaklaşımımızla hareket ediyoruz.

Bayrak ölçülerimiz olarak genellikle; 50×100, 50×150, 50×200, 100×300, 100×400 cm ebatlarında kırlangıç bayrak ölçülerimiz bulunmaktadır.

Tören Bayrağı

Milli günlerde kullanılan tören bayrakları da kırlangıç bayraklar grubuna girmektedir. Bu nedenle törenlerde de kullanılmak üzere birinci sınıf işçilikle yürüttüğümüz bayrak tasarımımıza yer vererek her anlamda kaliteli ve her anlamda standartları yüksek ölçülere dayanan hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bunun yanı sıra standart dışı bayrak ölçüleri de bulunmaktadır. Bu farklı standarttaki bayrak tasarımlarımız tamamıyla müşterilerimizin istekleri doğrultusunda dikkate alınarak üretimini gerçekleştirmiş hizmetlerimizin arasında gelmektedir.

Bütünüyle bu özelliklerden yola çıkarak her anlamda bayrak imalatımız devam etmektedir. Tören, Yelken, Kırlangıç tip bayrak imalatımız Kömen Dijital Baskı Merkezi olarak üretilmektedir. Üretimimizde daima müşteri memnuniyeti anlayışı hakimdir.

Dijital Baskı Merkezimiz

Kömen Dijital Baskı Merkezimiz olarak kırlangıç bayrak ölçüleri konusunda da tasarımlarımız bulunmaktadır. Her yönden istenen ebat ve ölçülerde bayrak tasarımları üretilerek her amaç doğrultusunda kullanılmak üzere bayrak tasarımlarımıza yer verilmektedir. Bu da her anlamda kesintisiz bir şekilde ortaya koymaya devam ettiğimiz hizmetimiz arasında gelmeye devam eden yaklaşımlarımızın gereğini yansıtır. Bu anlamda düşünülerek her yönüyle kaliteden bir an dahi taviz verilmeden yüksek standartlarda hizmetlerimize devam edilmektedir.

Ayrıca tamamen profesyonel yaklaşımlar sergilemeye devam eden özellikler doğrultusunda bulunularak tamamen kaliteli ve üst düzey niteliklere dayanan hizmetlerimizle beraber her yönden nitelikli hizmetler meydana getirilmektedir. Bu da dijital baskı merkezi olmamızın ortaya koymaya devam ettiği yaklaşımlara birer örnek teşkil etmektedir. Bu anlamda da her yönden kaliteli ve yüksek standartta müşteri memnuniyeti esasına dayanan yaklaşımlarla bayrak imalatı hizmetleri yürütülmektedir. Bu anlamda da her yönden profesyonel üretim işçiliğimiz sürmektedir.

Bayrak Çeşitlerimiz: 

 • Türk Bayrağı
 • Kırlangıç Bayrak,
 • Makam Bayrakları,
 • Ülke Bayrakları,
 • Masa Bayrakları,
 • Olta Bayrak,
 • Yelken Bayrak
 • Şirket Bayrakları,
 • Dijital Baskı Bayrak,
 • Süsleme Flaması,
 • Takım Bayrakları,
 • Toptan Bayrak,
 • Atatürk Posteri,
 • Benzinlik Flama,
 • Makam Direği,
Bayrak Baskı
Boyutları

Bayrak baskı boyutları, talebe göre istenilen her ölçüde baskı yapılabilmektedir. Tekli baskılarda standart çerçeve boyutları kullanılmaktadır. 50×100, 50×150, 50×200, 100×300, 100×400 Bayrak baskı ölçüleri, Bayrak baskı çeşitleri

Bayrak Baskı
Fiyatları

Bayrak baskı fiyatları istenilen ölçü ve adet sayısına göre farklılık göstermektedir. Bütün işlemler Kömen digital tasarım ve baskı atölyesinde gerçekleştirildiği için toptan satış fiyatına ürün tedariki sağlayabilirsiniz…

Bayrak Baskı
Ankara

Bayrak baskı Ankara denince akla ilk gelen Kömen digital sadece Ankara ili ve ilçelerine değil tüm Türkiye ve Yurtdışı için üretim baskı ve tasarım hizmetlerini yerine getirmektedir. Bayrak, Dijital, Baskı, Ankara, Türkiye

Dijital Bayrak
Baskı - Ankara

Bayrak baskı yapan Kömen Digital, Dijital baskı konusunda Ankara merkezli olarak, tüm baskı çeşitlerinde günlük baskı yaparak, kargo veya ambar sistemi ile ertesi gün ürünlerinizi teslim alabilirsiniz..  Bayrak Baskı, Dijital Bayrak Baskı, Günlük Baskı, Dijital Baskı,  Ankara Dijital Baskı, Hızlı Baskı… 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve dijital baskı uzmanlarımıza soru sormak için bizimle iletişime geçin.

Bayrak baskısı için fiyat almak mı istiyorsunuz?