Stand Çözümlerine Yönelik Ürünlerimiz

            Kömen Digital baskı sistemleri olarak fuar, kongre, seminer ve stand organizasyonlarında kullanılmak üzere dijital baskı hizmeti veriyoruz. Bu hizmetlerimiz doğrultusunda da tanıtım organizasyonlarının çileye dönüşmesine son verilerek her anlamda profesyonel bir yaklaşımla teknik destek sunuyoruz. Başlıca tanıtım standına yönelik olarak üretimlerimiz arasında örümcek baskı, roll up banner baskı, Quck banner baskı türlerimiz gelmektedir. Alüminyum profilden üretilerek hazırladığımız tüm bu baskı süreçlerimizde tanıtım ve fuar etkinliklerinizin hiçbir şekilde sorunlarla karşı karşıya kalmaksızın tamamen profesyonel yaklaşımlarla oluşturulması sağlanmaktadır. Bütün bu yaklaşımlarımız doğrultusunda da her yönden profesyonel, her yönden farklı bir yaklaşım örneği sergilenerek her anlamda nitelikli hizmetlerimiz verilmektedir.

Örümcek Stand Baskı

            Fuar, kongre ve seminer gibi tanıtım standı etkinlikleriniz için örümcek stand baskı uygulamamız popüler örneklerimiz arasında gelmektedir. Alüminyum profilden üretilerek görsel zenginliğe dayanan ve her anlamda destek tutucu özelliği sergileyen bu stand baskı sistemimiz her türlü afiş ve ürün tanıtımlarının yapılmasına imkan tanıyan seçkin örneklerimizdendir. Üstelik firmaların ihtiyaç duydukları farklı ebatlarda da üretilerek her yönüyle işlevsel ve kaliteli yaklaşıma dayanarak gerçekleştirilen ürün arasında yerini almaya devam eder. Elbette bu da onun en öne çıkan özelliklerini meydana getirmesi yönüyle dikkat çeken yaklaşımlarından birisini meydana getirerek tamamen kaliteli, tamamen üst düzey yaklaşıma dayanan hizmetlerin meydana getirilmesini olanaklı hale getirmektedir.

Roll Up Banner Baskı

            Fuar ve etkinlikler için showroom ve mağazaların her açıdan tanıtım organizasyonlarını gerçekleştirmek üzere tercih edilebilen bir diğer tasarımımız olarak sunulmaktadır. Alanına hakim teknisyenlerimiz tarafından en kaliteli baskı makinelerimizle yürüttüğümüz bu çalışmalarımız daima müşterilerimizin memnun kalacakları bir hizmet yaklaşımına dayanarak yürütülmekte olup her anlamda en hassas çözümlerin elde edilmesine yönelik olarak sürdürülen etkin çalışmaları meydana getirmektedir. Bütün bunlar da roll up banner işlemlerimizin her anlamda kaliteli ve teknik anlamda profesyonel yaklaşımların meydana getirilmesi amacıyla yürütülmektedir. Roll up banner stand baskı sistemimiz de bu anlamda quick banner sistemi olarak poster tutucu işlevi görür. Bu da hiçbir şekilde sergilerinizin hiçbir şekilde sorunlarla karşılaşmadan çok kısa bir zaman diliminde tamamlanmasına imkan tanıyarak yüksek kaliteye dayanan hizmetlerin meydana getirilmesini sağlayan bir diğer yaklaşım örneğini meydana getirmektedir. İşte tümüyle bu noktalar bakımından değerlendirildiği zaman her yönüyle kaliteli hizmetlerimiz ortada durmaktadır.

            Bütün bu ve diğer tasarım örneklerimizde de daima yenilikleri takip eden yaklaşımlarımızla hareket ederek Kömen olarak hizmet veriyoruz.
 Bir cevap yazın