Solvent Arkası Gri Folyo

            Solvent arkası gri folyo nedir gibi merak edilen konular için, beyaz ve parlak bir yapı olan PVC formundaki baskı tutuşu ile sağlanan serisi, renklerin daha canlı ve parlak çıkmasını sağlayan bir malzemedir. Arka tarafının gri olması ise görüntünün daha keskin ve yüksek bir çözünürlükte gözükmesini sağlar. Aynı zamanda malzemelerimiz unifol kalitesi ile üretilir. Solvent arkası gri folyo nedir sorusu için aynı zamanda isteğe bağlı olarak sökülüp yapıştırılabilir olması da büyük avantajlarından biridir. Solvent arkası gri folyo nasıl yapılır gibi çeşitli sorulara siz müşterilerimizin isteğine bağlı ebatlarda üretim sağlanmaktadır. Aynı zamanda standart ebatlarımız da bulunmaktadır. Bu ölçüler genel olarak, 104 santim, 122 santim, 126 santim, 137 santim, 140 santim, 153 santim, 160 santim, 173 santim, 200 santim olarak değişmektedir. Aynı zamanda metre boyutlarımız da mevcuttur. 50 ile 100 metrelik özel üretimimiz de bulunmaktadır.

Solvent Ürün Bilgisi Nedir?

            Solvent arkası gri folyo nasıl yapılır gibi sorularda farklı ürün özelliklerimiz bulunmaktadır. Monomerik baskı folyoları ile yaklaşık 80 mikron folyo kalınlığı bulunmaktadır. Bu seri için özel olarak eko solvent, solvent ve UV termal yapıdaki tüm dijital makineler için yüksek çözünürlükte baskı kalitesi sağlamaktadır. Özel ve kaliteli malzemeler ile kullandığımız Kraft kâğıtlarımız, baskı sırasında herhangi bir buruşma ve kırışma yapmamaktadır. Böylelikle ürünü düzgün bir şekilde teslim alabilirsiniz. Kaliteli malzemeler ile basılan bu kâğıtlarımız uzun süreli kullanım imkânı sunmaktadır. Aynı zamanda minimum sıcaklık derecesi ise 10 derecedir.

Solvent Arkası Gri Folyo Nasıl Uygulanır?

            Solvent arkası gri folyo nasıl uygulanır düşüncesi için kendinden yapışkanlı olarak üretilen folyolar ile çeşitli farklı zeminleri rahatlıkla süsleyebilirsiniz. Islak mekânlarda da kullanılabilir olma özelliği taşımaktadır. Aynı zamanda esnek yapısı ile uyguladığınız mekanın yapısına kolay bir şekilde almaktadır. Herhangi bir buruşma yapmaz. Kolay şekillenen bu ürünümüz solvent arkası gri folyo nasıl uygulanır sorusuna doğru cevap olarak çevreyi koruyan malzemeler ile üretildiğinden her mekana uygun şekilde uygulama yapılmaktadır. Doğaya ve insanlara zarar vermeyen malzemelerden ürettiğimiz folyolarımız içerisinde herhangi bir azo boya bulunmamaktadır.
 Bir cevap yazın