Reklam Dünyasının Öncü Baskıları

Reklam Dubası Ürünlerimiz 

            Yollarda, işlek caddelerde, dükkan ve mağaza önlerinde, sokak aralarında ve tercih edilen her türden açık mekanlarda reklam amacıyla kullanabileceğiniz reklam dubaları Kömen Digital Baskı Sistemleri kalitesiyle hizmetinizde yer almaktadır. Bizden sipariş edip satın alabileceğiniz ve tamamen reklam amacıyla imal ettiğimiz reklam dubaları çift yüzlü olup her iki yönden de müşterilere hitap etmeyi başarmaktadır. Son derece sert ve dayanıklı malzemelerden üretilmekte olup uzun yıllar boyunca kullanılmaktadır. Boyut farklılıkları fiyat ölçeklerini belirlemekte olup her türden reklam ihtiyacınızı en ucuz yoldan karşılamanızı sağlar. Dört mevsim kullanım avantajı sağlayan ürünlerimize ulaşmak için bizimle telefon ve mail aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz. 

Kaldırım Panosu Ürünlerimiz 

            İç ve dış mekanlar için ayrı ürettiğimiz kaldırım panoları reklam ve tanıtım ihtiyaçlarınıza çok yönlü olarak cevap vermektedir. Katlanabilir özelliklere sahip olup yer kaplamaz avantajlarına sahiptir. Portatif ve hafif olan ürünlerimiz kolay taşınabilme özellikleri ile birçok yerde kullanabileceğiniz reklam gereçleridir. Hizmetinize demonte olarak sunduğumuz bu ürünler sert alüminyum ve plastik malzemelerden üretilmektedir. Bu nedenle dış mekanlarda kullanmak istediğiniz takdirde yağmur ve rüzgar gibi olumsuz hava şartlarına karşı geniş bir mukavemet gücü bulunmaktadır. Satmakta olduğunuz ürünleri ve sunmakta olduğunuz hizmetleri bizden satın alacağınız kaldırım panoları ile rahatlıkla ve bütçeye uygun bir şekilde sağlayabilirsiniz. 

Tanıtım Standı Ürünlerimiz 

            Kömen Digital Baskı Sistemleri olarak size üç çeşitte bulunan tanıtım standları sunmaktayız. İsteyenler ve talep edenler için küçük boy standlarımız mevcuttur. Diğer ürünlerimiz ise orta boy ve büyük boydur. Marketlerde, çeşitli mağazalarda ve fuarlarda reklam ve duyuru amacı ile bizden temin ettiğiniz tanıtım standlarını uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz. 

Ayaklı Broşür Setlerimiz 

            Kömen Digital Baskı Sistemleri kalitesi ve güvencesiyle bizden satın alacağınız çok ayaklı broşür setleri ile ister iç ister dış mekanda pratik olarak hizmet tanıtımlarınızı yapabilirsiniz. Ön ve ayak ayak toplamı 10 olan ayaklı broşür setlerimiz ile hizmetinizde olmaya devam ediyoruz. 

Duvara Monte Broşür Setlerimiz 

            A4 ve diğer standart ölçü birimlerine uygun olarak imal ettiğimiz duvara monte broşür setleri ile canlı ve pratik tanıtımlarınızı, duyurularınızı ve reklamlarınızı sağlam ve stabil bir şekilde müşterilere ulaştırabilirsiniz. Ürünlerimiz tek parçadır. Enjeksiyon kalıptan ürettiğimiz ürünler uzun süreli kullanım kolaylığı sağlamaktadır. 

Masaüstü Broşürlük Ürünlerimiz 
            
            Şeffaf olma özelliği bulunan masaüstü broşürlükler bizden sipariş yoluyla temin edebileceğiniz diğer ürünler arasına yer almaktadır. Hem dekoratif hem de pratik ürünlerimiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 
 Bir cevap yazın