Özel Baskı Sistemi

            Fuar standında tanıtımı yapılacak ürün & hizmetin mutlaka etkileyici, cezbedici bir tasarıma sahip olması gerekmektedir. Zaten fuarın da aslında düzenlenme amacı tam da bu yüzdendir. Ürün ve & hizmetin albenili olması ve tercih edilmesidir. Bu mantıkla ürettiğimiz dijital baskı uygulamalarımızdan olarak roll up baskı sistemimiz firmaların ölçüleri doğrultusunda hızlı bir şekilde üretilmektedir. Her türlü ebat üretimlerinde firmalarımızın gereksinim duyduğu fuar standı tasarımlarını meydana getirerek her anlamda kaliteden ödün vermeyen bir yaklaşımla çalışmalar ortaya koyuyoruz. Bunun yanında söz konusu roll up banner tasarımımıza dayanarak poster tutucu niteliğinde herhangi bir ağırlık mesnedi bulundurmanıza gerek duymadan kolayca kullanılmaktadır. Ayrıca etkinlik organizasyonu bakımından en üst düzey kalitede, en yeni baskı makinelerimiz ile üretilmektedir. Kömen baskı merkezi olarak roll up banner özellikleri açısından da değerlendirilecek olunursa her anlamda tamamen birbirinden farklı yaklaşımlarda fuar standı tasarımlarımız üretilmektedir.

Etkinlik Ve Organizasyonların Aranan Baskı Uygulamaları

            Etkinlik ve organizasyonlar denildiği zaman sıklıkla kullanılan dijital baskı uygulamalarımız arasında roll up banner baskı tekniğimiz gelir. Alüminyum malzemeden dayanıklı olarak ürettiğimiz, tamamen mukavemetli ve her türlü afiş tasarımının uygulanmasına imkan tanıyan roll up banner kullanım şekli bakımından her anlamda tercih edilmede ilk sıralarda gelir. Yine teknik malzemesi olarak alüminyum tercih edildiğinden dolayı destek tutucu olarak kullanılır ve ürün & hizmetlerin rahatlıkla sergilenmesinde son derece kolaylıklar sağlamaktadır. Bütünüyle bu boyutları bakımından düşünüldüğü zaman söz konusu üretimlerimizin her anlamda tercih edilmesi mümkün olacaktır. Ayrıca bu baskı ürünlerimiz stand hosteslerinin de kontrol etmede hiçbir şekilde zorluk yaşamaksızın kolaylıkla kullanılabilmesini sağlayan özelliğe sahiptir. 

Roll Up Banner Kullanım Alanları

            Bu dijital baskı uygulaması genellikle fuar etkinliklerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Alüminyum profilden üretilmiş olmaları roll up banner kullanım alanları olarak poster tutucu işlevi görür. Bunun yanında son derece dayanıklı mukavemet ürünü olduğu için de her yönden kullanım alanı yaygınlık kazanmaktadır. Seminer ve kongre organizasyonları da bu anlamda sözü edilen roll up banner ölçüleri arasında gelmektedir. İstenen ölçülerde imalat ettiğimiz ürünümüz bu yönüyle her yerde tercih edilebilecek dijital baskı tasarımlarımız arasında gelmeye devam eder. Tümüyle düşünülerek müşterilerimizin memnun kalacakları ve kaliteli olması yönünden her anlamda ihtiyaçların en iyi şekilde karşılanması için yaygın halde quick banner (l banner) özellikleri smart roll banner kullanılır. Bu da onun daima nitelikli ve her yönden amacına ulaşmış fuar, kongre ve seminer organizasyonunun oluşmasını sağlar.
 Bir cevap yazın