Laminasyon Kategorileri Nelerdir?

Sıvı Laminasyon Hizmetlerimiz 

            Ankara Yenimahalle’de bulunan firmamız Kömen Digital Baskı Sistemleri olarak her türden endüstriyel alanda, tavan kaplamalarında ve diğer döşemelerinizde rahatlıkla uygulayabileceğiniz sıvı laminasyon seçeneklerimiz mevcuttur. Diğer laminasyon çeşitlerine oranla çok daha pratik ve kolay bir şekilde sahip olabileceğiniz sıvı laminasyon hizmetlerimizden aynı iş günü içerisinde sitemizden ya da telefon aracılığıyla iletişime geçerek faydalanabilirsiniz. Şeffaf ve esnek yapısıyla sıvı laminasyonları uzun süreli olarak korunaklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Boyayı ve yüzeyi koruyan özel yapısı ile birlikte tam bir kullanıcı ve müşteri dostudur. Su geçirmez özelliğiyle her yapıda rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir laminasyon hizmeti modelidir. Sararmayan etkileriyle uzun yıllar boyunca döşemeler ve tavan kaplamalarda ilk numaralı tercihiniz olmaya devam ediyoruz. 

Mat Laminasyon Hizmetlerimiz 

            Kömen Digital Baskı Sistemleri olarak mat laminasyon hizmetleri de sunmaktayız. Özel geliştirdiğimiz ısıl işlemleri ile birlikte oluşturduğumuz laminasyon poşetlerimiz ve plastik filmlerden oluşturulmuş özel materyal seçeneklerimiz mevcuttur. Bizimle telefon ya da mail aracılığı irtibat kuran herkese her yerde ve yapıda kullanabilecekleri mat laminasyon hizmetlerimiz bulunmaktadır. 

Parlak Laminasyon Hizmetlerimiz 

            U.V ışıkları ile bir araya getirdiğimiz parlak laminasyon hizmetlerimiz de kataloglarımız içerisinde yeni müşterilerini bekliyor. Özel ve verimli yapıştırma teknikleri ile parlak laminasyon ürünlerimiz uzun süreli koruma ve sararmama garantisi ile birlikte hizmetinize açılmış durumda. Özel parlak yüzeyi sayesinde her daim yeni görünen bu ürünlerimizden faydalanmak için Kömen Digital Baskı Sistemleri ile irtibata geçebilirsiniz. 

3m Laminasyon Hizmetlerimiz 

            Son sürüm ve son moda olan 3m laminasyon hizmetlerimiz de alanında deneyimli ve lisanslı ekibimiz tarafından size ulaştırılan bir diğer hizmet seçeneği. Endüstriyel alanlarda olduğu gibi arabalarınızda, ev araç – gereçlerinizde ve beyaz eşyalarınızda güvenle uygulayabileceğiniz 3m laminasyon Kömen Digital Baskı Sistemleri olarak size sunduğumuz hizmetler arasında. 

Yer Kaplaması Hizmetlerimiz 

            Bir diğer adı linolyum olan yer kaplaması seçeneklerimiz ile de hizmetinizde olmaya devam ediyoruz. Su geçirmez, sararmaz ve uzun süreli kullanım modelleri ile yer kaplaması ürünlerimiz ve çeşitlerimiz bizimle irtibata geçen müşterilerimize sunduğumuz avantajlı ürünler arasında yer alıyor. 
 Bir cevap yazın