İç Mekan Baskı, 85 100 Roll Up, Örümcek Stand, Tadım Stand, Plaj Bayrağı

Plaj Bayrağı Ürünlerimiz 

            İhtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda küçük boy, orta boy ve büyük boy seçeneklerine sahip olan plaj bayrağı ürünlerimizi tam takım halinde firmamızdan sipariş edebilirsiniz. Tamamen demonte olan plaj bayrağı direklerimiz 3 temel ve sağlam parçadan oluşmaktadır. Direklerin uç kısımları tamamen çelikten olup sizlere uzun ömürlü, kırılmaz kullanımlar sunmaktadır. Reklam ve tanıtım amacıyla kullanacağınız plaj bayraklarında ürünlerinizin logoları ve dijital baskıları tamamen fotoğraf netliğinde ve kalitesinde çıkmaktadır. Her renge uyumlu geniş bir yelpaze ve seçim seçeneği sunan plaj bayrağı ürünlerimizde ileri seviyede teknolojik cihazlar kullanmaktayız. Marka değerini yükseltecek ve geniş bir müşteri kitlesine sunacak olan ürünlerimizde renk tutturma kapasiteleri sınırsız ölçeklerdedir. 

Örümcek Stand Ürünlerimiz 

            Seminerlerde, fuarlarda ve çeşitli panellerde kullanabileceğiniz  örümcek stand ürünlerimiz ile de hizmetinizde olmaya devam ediyoruz. Tamamen sağlam ve dayanıklı malzemelerden bir araya getirdiğimiz örümcek stand seçeneklerimiz zedelenmelere ve bozulmalara karşı geniş bir mukavemet gücüne sahiptir. Bize sipariş vereceğiniz istediğiniz ölçülerde size hizmetini vermekteyiz. Mat ve parlak renk seçimlerini Kömen Digital Baskı Sistemleri olarak siz, müşterilerimize bırakmaktayız. Kolay taşınabilir olma özelliği ve portatif olma avantajlarıyla birçok farklı yerde defalarca kullanma imkanına sahipsiniz. 

85 100 Roll Up Ürünlerimiz 

            Mail ya da telefon ile siparişini vereceğiniz 85 100 roll up ürünlerini size tek taraflı ve çift taraflı olarak iki yönlü bir şekilde sunmaktayız. Son yıllarda ürün tanıtımları için en fazla tercih edilen ürünlerimizden biri olan 85 100 roll up pratik çalışan mekanizmaları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. 

Tadım Stand Ürünlerimiz

            Oval ve kare çeşitleri bulunan tadım stand ürünlerinizi marketlerinizde ve mağazalarınızda çok yönlü olarak kullanabilirsiniz. Kolay açılıp kapabilir özellikleri tadım stand ürünlerimiz müşterilerinize gıda ürünlerinizi tanıtma aşamasında bir numaralı aracınız olacak. Kolay ve pratik görüntüsü ile danışma ve karşılama masası olarak da kullanabileceğiniz bu ürün kataloglarımız arasında yer almaktadır. 

İç Mekan Baskı Hizmetlerimiz 

            Tamamen kaliteli ve fotoğraf netliğinde olan iç mekan baskı hizmetlerimiz de Kömen Digital Baskı Sistemleri bünyemizde yer almaktadır. Kullanmakta olduğumuz kaliteli boyalar iç mekan baskı hizmetlerimizde de farkı göreceksiniz. 
 Bir cevap yazın