Fuarların Vazgeçilmezi: Örümcek Standlar

Yeni Nesil Reklam Malzemelerinde Görsellik
            
            Kullanım kolaylığının yanı sıra rahat taşınan ve kurumsal imaja yakışan örümcek stand özellikleri itibariyle, reklam çalışmalarının en dikkat çeken ürünü olarak gösterilebilir. Kapalı olduğu zaman hafif ve kolay taşınabilen malzeme, iç ve dış mekanlarda kullanıma uygundur. örümcek stand nedir? örümcek stand baskı ölçüleri nelerdir konusunda uzman Kömen Digital Baskı Sistemleri ekiplerinden yardım alabilir ve kullanım alanı için en doğru reklam malzemesinin seçimini kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Kolay Kurulum ve Şık Görünüm

            Son derece kolay bir şekilde hazırlanan örümcek stand uygulama şekli ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Ortalama olarak 10 dakika içinde hazır hale gelen standlarımız, kullanıldıkları alanda farklı bir hava yaratır. Kullanılacağı mekana, istenen ölçülere, baskı çeşidine ve tipine göre farklı fiyatlara hazırladığımız örümcek standlar, benzerleriyle karşılaştırıldığı zaman son derece ekonomiktir. Tekrar kullanma özelliğine sahip olan model, reklam ihtiyacı duyulan her yerde yeniden monte edilebilir. 

            Yeni ürün, marka imaj veya her türlü görselin rahatlıkla sergilenmesine imkan tanıyan örümcek stand nedir? örümcek stand baskı ölçüleri müşteri talebine uygun olarak hazırlanır. Doğru şekilde kurulan ve kolay bir şekilde sökülen standlara farklı kullanımlar için yeni görsel hazırlanabilir. Her sezonda, yeni ürün tanıtımında, fuar ve açılış organizasyonlarında tercih edilen örümcek stand özellikleri sayesinde ürün tanıtımına pozitif değer katar. Sahip olduğu banko ve aydınlatma malzemeleriyle fark yaratan ürünlerle zaman ve mekan ayrımı olmaksızın her yerde tanıtım yapabilir ve hedef kitle ile uygun ortamda buluşabilirsiniz.

Örümcek Stand Çeşitleri

            Hard ve soft olarak farklı iki çeşitten hazırlanan örümcek standlar plastik ve alüminyum parçalarla hazırlanır. Bankolu ve bez çantalı olarak kullanıma hazır hale getirilen reklam malzemesinin üzerinde broşür ve tanıtım malzemelerinin yanı sıra promosyon ürünler de sergilenebilir. örümcek stand uygulama şekli ve sahip olduğu ölçüler nedeniyle ilk olarak kullanılacağı alanda bir araya getirilmelidir. Firmaya özel olarak ürettiğimiz kaliteli örümcek stand paketinde; ana iskelet, bağlantı çubukları, birleştirici mıknatıslar, paneller ve gerekli olması halinde aydınlatma üniteleri bulunur.

            Hazırladığımız ürünler kolay bir şekilde hazırlanması için numaralandırılır. Kurulum hakkında gerekli bilgilerin yer aldığı paket, örümcek standın istenen her yerde kurulmasını ve iş bittikten sonra kolayca sökülmesini sağlar. Son dönemlerde en çok tanıtım organizasyonlarında, AVM’lerde, şenliklerde ve fuarlarda kullanılan ürünlerimiz özellikle kalabalık alanlarda da güvenli bir şekilde tercih edilir. Ürettiğimiz diğer stand türlerine nazaran çok daha şık bir görünüme sahip olan modeller düz ve oval olarak iki farklı şekilde hazırlanır.
 Bir cevap yazın