Folyo Baskı Teknikleri

Folyo Baskı

            Kömen Digital baskı merkezimiz, size reklam ve etkinlik organizasyonu sürecinde her an destek sunuyor. Dijital baskı teknikleri anlamında yirmi yılı aşkın bir süreden beri kullanılan PVC kaplama hizmeti verilmektedir. Bunlardan birisi olarak folyo kesim tekniğimiz en fazla kullanılan tekniklerimiz arasında gelmektedir. Folyo kesim tekniğimizde en sıkça kullanılan işlemlere dayanılarak farklı alternatifleri bulunmaktadır. Buzlu cam folyo kesim başta olmak üzere renkli folyo vinil tekniklerimiz de sıkça tercih edilenler arasındadır. Müşterilerimiz için her yönden farklı ebat ve ölçülerde sunmaya devam ederek folyo baskı kalitesini artırarak tecrübeli bir şekilde hizmet veriyoruz. Vermiş olduğumuz tüm bu hizmetlerimiz folyo kesim Ankara olarak verilmektedir. Kullanım alanları olarak;

– Dekoratif süslemede
– Araç giydirme ve kaplamada
– Mağaza, alışveriş merkezlerinde
– Kampanyaların tanıtılmasında folyo kesim Ankara olarak en yeni dijital folyo baskı cihazlarımızla her anlamda nitelikli baskı hizmetlerimiz meydana getirilmektedir. Bu da tamamen kaliteli ve profesyonel hizmetlerin ortaya konulmasını sağlayan öncelikli yaklaşımlarımızdır. Tüm bu yaklaşımlarımız neticesinde sıra dışı hizmet ortaya konulmaktadır.

Folyo Baskı Çeşitlerimiz

            Folyo baskı sürekli kullanılan bir dijital baskı tekniğidir. Bu yönüyle renkli kesim tekniği olarak binlerce renk seçenekleri sunulmaktadır. En dikkat çekici renk seçenekleriyle verilen folyo baskı hizmetlerimizden yola çıkarak her anlamda tamamen renkli kesim çeşitlerini ortaya koymaktadır. Folyo baskı çeşitlerimizden yola çıkarak şunları sıralayabiliriz:
– Araç kaplama folyoları
– Ekonomik kesim folyoları
– Fosforlu folyo
– Yüksek kesim folyo
– Buzlu kesim folyo renkli kesim baskı tekniklerimiz arasında gelmektedir.

            Bunlardan özellikle buzlu kesim folyo baskı tekniğimiz her anlamda profesyonel, dekoratif tasarımlar için uygulanmaya devam edilir. Bu da onun buzlu kesim folyo sistemi olarak sıra dışı yapışkanlı folyo sistemi arasında yer almasını sağlamaktadır. Elbette bu folyo sistemlerimiz dışında daha birçok folyo kesim tekniklerimiz de bulunmaktadır. Bütün bunlar özel folyo kesim ölçüleri olarak karşımıza çıkan ölçülerdir. Bu anlamda da özel folyo kesim ölçülerimize dayanılarak tamamen profesyonel yaklaşımlar verilmektedir. Özel ebatlarda üretilen folyo kesim tekniklerimiz yapışkanlı folyo nasıl uygulanır sorusuna yönelik olarak da cevaplandırılmaktadır. Tümüyle bu farklı çeşitlerimiz yapışkanlı folyo nasıl uygulanır sorusuna da yanıt vermeye devam eder.
 Bir cevap yazın