Digital Baskı

Digital Baskı Seçeneklerimiz 

            Kömen Digital Baskı Sistemleri firmamız ile birlikte digital baskı nasıl yapılır sorusunun cevabını ortaya çıkardığımız son derece modern ve çağda çalışmalar ile birlikte veriyoruz. Bize telefon ya da mail ile ulaşan müşterilerimiz en başta meraklarını gidermek için bize digital baskı nasıl yapılır sorusunu yöneltmektedir. Firmamız bünyesinde tamamen ithal olan digital baskı makineleri ile gerçekleştirdiğimiz kaliteli baskılar ile istediğiniz her ürünü ve grafiği istediğiniz her türlü malzemenin üzerine yapmaktayız. Firma ya da kişi olarak digital baskı merkezi ile görüşebilir ve istediğiniz baskıyı sadece bir ya da birkaç iş günü içerisinde temin edebilirsiniz. Digital baskı makinelerimiz tarafından hem baskı hem kurutma işlemleri gerçekleşmektedir. 

Digital Baskı Avantajlarımız 
            
            Firmamız bünyesinde gerçekleştirilen digital baskılarımız son derece kaliteli içeriklere sahiptir. Grafik düzeyleri kolay anlaşılır ve parlak renktedir. Ayrıca sipariş üzerine her türden renk imalatı söz konusudur. Yüksek çözünürlüklü digital baskı merkezi ile birlikte bizden aldığınız her türden baskı ürünleri müşterilerinize ve beğenilerinize tam donanımlı olarak uyum sağlayacaktır. Giydiğiniz, satmak istediğiniz ve kullandığınız her türden kumaş, pamuk ve plastik ürünlerinin tamamına dijital baskı avantajları sunmaktayız. Tamamen canlı renklerle ve okunaklı harflerle oluşturduğumuz grafik tasarımlarımızla hangi alanda faaliyet gösterirseniz gösterin firmanız bir adım önde olacak. Reklam çalışmalarında da branda ve kumaşlar üstünde reklam kampanyalarınıza bizden alacağınız dijital baskı ürünleri ile renk verebilirsiniz. 

Digital Baskı Ürünlerimiz 

            Bizimle tekstil firmaları irtibata geçebilir. Bu sayede satışa sunmak üzere çeşitli tişörtlerin, kazakların, şortların üzerine talep ettikleri grafikleri, resimleri ve fotoğrafları istedikleri kalitede sunmaktayız. Aynı zamanda digital baskı fiyatı alanlarında toplu baskılarda indirimlere gitmekteyiz. Merkezimiz Ankara’da bulunmaktadır. Bizimle telefon ya da mail adresi vasıtası ile iletişime geçecek olan kuruluşlar ve şahıslar istedikleri ürün adedini belirttikten sonra onları digital baskı fiyatı konusunda bilgilendirmekteyiz. Bizden temin edeceğiniz dijital ürünleri hem iç kaplamada hem de dış kaplamada uzun süreli olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda dijital baskı ürünlerimiz gündelik hayatta kullanmak durumunda olduğunuz tişörtler, kahve fincanları ve hediyelik eşyalarda da kolaylıkla üretilmektedir. 
 Bir cevap yazın