Cephe Giydirme, Işıklı Tabela, Işıksız Tabela, Kompozit Tabela, Totem

Tabela Sistemleri

Günümüzde her sektörde ve her mekanda kullanılan tabelalar, direk müşteriye ulaşması sebebi ile en etkili reklam yöntemleri arasında yer almaktadır. Her ihtiyaca uygun çok sayıda farklı alternatifi ile birlikte tasarlanabilmesi mümkün olan tabela sistemlerinde en önemli ayrıntılardan biri, kaliteli görüntüsü ve kusursuz tasarımıdır. Kendine özgü bir görünümü olan ve hemen her yerde karşımıza çıkan ışıksız tabela sistemleri, istenilen ebatlara ve renklere uygun olarak kolaylıkla hazırlanabilmektedir. Bir sınıf kalitede malzemeler kullanılarak tasarlanması sebebi ile dış mekanlarda dahi uzun yıllar boyunca görüntüsünden bir şey kaybetmeden kullanılmaya devam eden ışıksız tabela sistemleri, hedef kitlenizin sizi çok daha kısa sürede fark etmesini sağlayacak ve bu da satışlarınıza yansıyacaktır.

Her türlü hava şartlarında müşteriye ulaşabilme olanağı sunan ve istenilen mesajı en etkili şekilde ileten ışıklı tabela sistemleri, özellikle hava karardığında ışıl ışıl görüntüsü ile tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Birçok çeşidi ile birlikte tüm beklentileri karşılayan ve istenilen ölçülerde tasarlanabilen ışıklı tabela modelleri, hayatımızın neredeyse her alanında sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.

Firmaların daha fazla göz önünde olabilmek için tercih ettikleri seçenekler arasında yer alan totem tabelalar, kullanılacak olan alanlarda gerekli hesaplamak yapıldıktan sonra tasarlanmakta ve montajı gerçekleştirilmektedir. Özellikle yol kenarlarında sıkça gözümüze çarpan totem tabela sistemleri, en uzak mesafeden dahi görülebilir özelliğe sahiptir.

Cephe Giydirme Sistemleri :

En yüksek teknolojiler kullanılarak tasarlanan ve şık görünümü ile ilgi uyandıran kompozit tabela sistemleri, tercihe göre iç ya da dış yüzeylerde kullanılabilmektedir. Uzun yıllar dayanıklı olmasının dışında titreşim emme özelliği de bulunan kompozit tabelalar, son yıllarda modern mimarilerin vazgeçilmezleri arasında yer almaya başlamıştır.

Diğer cephe giydirme sistemleri ile kıyaslandığında daha hafif bir özelliğe sahip olan kompozit tabelalar, düzgün bir yüzeye sahiptir ve alabileceği darbelere karşı dayanıklılık gösterir. Bir çok farklı renk seçeneğine sahip olan ve kolay bir şekilde temizlenebilme imkanı sunan kompozit tabela sistemleri, istenilen şekilde işlenebilmektedir.

Genel olarak yapılara daha estetik bir görünüm kazandırmak adına uygulanan cephe giydirme sistemleri, kolay şekil alabilmesi sebebi ile reklam sektöründe oldukça sık tercih edilmektedir.