Cast Folyo Baskı

            Cast folyo genelde ince bir malzeme yapısına sahiptir. Fakat ince yapısı kesinlikle dayanıksız olduğu anlamına gelmez. Çünkü dayanıklı bir malzemeden üretimi yapılmaktadır. Cast folyo uygulamamızın oldukça elastik ve esnek yapısı sayesinde folyo uygulanılacak zeminin düz olma şartı aranmamaktadır. Cast folyo uygulamamızın ince olmasının avantajlarından biri ise uygulanacak yüzeyi en ufak noktasına kadar sararak düzgün bir görünüm ve sağlamlık elde etmektir.

Nerelerde Kullanılmaktadır?

            Cast folyo uyguladığımız yüzeylerde herhangi bir girinti, çıkıntı, engebe, kanal veya köşe gibi alanlara çok rahatlıkla uygulama yapmaktayız. Genellikle araç giydirme uygulamasında kullanılan cast folyo baskı sistemimiz tüm araçların komple reklam resimleriyle kaplanmasını sağlamaktayız. Bunun dışında cast folyo baskı uygulamalarımız araç rengi değiştirme, ticari taksilerin kaplama işlemleri, araçlara firma logo veya firma reklam kaplamaları ve isteğe göre iç mekanlarda kullanılan kaplamalardır. Bu bilgiler cast folyo baskı nasıl uygulanır nerelerde kullanılır sorularını cevaplamaktadır. Cast folyo baskı Ankara denilince aklınıza ilk gelen firma olmak için her gün daha fazla çalışmakta ve çabalamaktayız. 

Cast Folyo Uygulanması Avantajları Ve Fiyatlandırması

            Cast folyonun en iyi özelliği esneklik ve ince yapıda olmasıdır. Bu özelliklerinin avantajını kaplama veya afiş yapıştırmanın mümkün olmadığı alanlarda kullanarak kullanmaktadır. Solvent bazlı boyalar kullanıldığı için yazıların kalitesi ve dayanıklılık gücü ise çok fazladır. Dış çevreden etkilenme oranı yok denebilecek çok düşüktür. Bu bilgiler cast folyo baskı nasıl uygulanır sorusuna cevap niteliğindedir. 

            Araçlara yapılan reklam veya boya uygulamalarımız işlemi yaptıracak olanlar için çok avantajlı olmaktadır. Bu avantaj ise reklam ya da boya çıkartılmak istenildiğinde basit bir işlemle araç zarar görmeden işlem uygulamaktayız. Kullanılan yapışkanlar otomobillere hiçbir zarar vermemektedir. Taksi sahipleri açısından da büyük avantaj sağlar. Kaplama yapıldıktan sonra sökme kararı aldığınızda araç eski rengine zarar görmeden rahatlıkla dönmektedir. Cast folyo baskı Ankara şehrinde sizlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde gidermek amaçlı hizmetinizdeyiz. 

            Cast folyo baskı fiyatı ise işlem uygulanacak zeminin, yüzeyin boyutlarına, kullanılan malzeme yapısına, alanın büyük ve küçüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Cast folyo baskı fiyatı konusunda ölçüler, uygulama alanı belirlenmeden fiyatlandırma yapılmamaktadır. 
 Bir cevap yazın