Baskı Ürünleri

3mm- 5mm- 10mm Pleksi Ürünlerimiz 

            Levhalar halinde kolay şekil verme özellikleri ile ürettiğimiz 3mm-5mm-10mm pleksi ürünlerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Farklı milimetrelik ölçüler ile kullanım alanına sunduğumuz 3mm-5mm-10mm pleksi ürünlerimiz saydam ve yarı saydam özelliklerle metal plak ürünlerden çok daha dayanıklı ve işlevsel olarak hizmetinizde. Piyasada bulunan diğer plaklara oranla oldukça hafif olan bu ürünleri istediğiniz her yerde, ister iç mekanda ister dış mekanda hiç zorlanmadan, tamamen pratik ölçülerle kullanabilir ve değerlendirebilirsiniz. Hafif olmasına karşın kolay kırılmaz özelliklerle de bir ömür boyu reklam, tanıtım ve diğer kurumsal işlerinizi bizden temin edeceğiniz pleksiler ile karşılama şansını sizlere uygun ücretler ile birlikte sunuyoruz. 

3mm – 5mm – 10mm Dekota Ürünlerimiz

            Kömen Digital Baskı Sistemleri olarak ürettiğimiz bir diğer ürün olan 3mm-5mm-10mm dekota plaklarımız da kataloglarımız içerisinde yer almakta. Tamamen düzgün ve pürüzsüz yüzeyi ile birlikte dilediğiniz alanlarda kullanabileceğiniz son derece pratik levhaların siparişlerini vermek için bizimle mail ve de telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Baskı sistemlerimiz arasında yer alan 3mm-5mm-10mm dekota ürünlerimiz havaya ve hava basınç etkilerine karşı son derece dayanıklıdır. Darbeye dayanıklı olan bu ürünlerimiz sayesinde ister iç mekanda ister dış mekanda özgür kullanımların sahibi olacaksınız. Ürünlerimizde beyaz renk ana renk olarak kullanılmaktadır. İçindeki özel kimyasal bileşenler ile birlikte her türden kimyasal etkiye karşı da güçlü olan ürünlerimizin ilk elden sahibi olabilirsiniz. 

5mm- 10mm Fotoblok Ürünlerimiz

            Pop renkli, pop kraft ve pop white gibi seçenekleri bulunan 5mm-10mm fotoblok levhalara Kömen Digital Baskı Sistemleri ile sahip olabilirsiniz. Ürünlerimiz içerisinde eser miktarda laminen hamurları kullanılmaktadır. Güçlü ve uzun ömürlü kullanımlar için firmamızdan temin edebileceğiniz 5mm-10mm fotoblok ürünlerimiz içerisinde aynı zamanda preslenmiş özel köpükler bulunmaktadır. 

Uv Baskı Ürünlerimiz 

            Güneşin olumsuz ışınlarına karşı yüksek standartlı mukavemetler gösteren uv baskı ürünlerimiz dijital baskının en modern halini yansıtmaktadır. Firmamız ile irtibata geçen tüm kuruluşlara kalite seviyesi yüksek uv baskı seçeneklerimizi sunmaktayız. İstediğiniz her renkte ve her ölçüde uv baskı ürünlerimizi kullanabilirsiniz. 
 Bir cevap yazın