Avrupa Işıklı Branda

Tasarım

            Yapılarda prestij ve kalite algısına olumlu katkı sağlayan ahşap merdiven aynı zamanda bakımının ve temizliğinin kolaylığından dolayı çok tercih edilmektedir. Ev dekorasyonu ile uyumlu olarak ahşap merdiven modelleri göz alıcı şıklığıyla estetik duygunuza hitap edecektir. Montaj yapılacak alana özel olarak tasarlanmış ahşap merdiven modelleri uzun yıllar hizmet edecektir. Kişisel beğeniler doğrultusunda renk, şekil ve sağlamlıkta imal edilen ahşap merdivenlerin; ahşap, metal ve cam seçenekleri de vardır. 2010 yılından bu yana birçok yapıda ahşap merdiven uygulamasıyla tecrübeli personeliyle İstanbul Ahşap Merdiven her beğeniye uygun çözümleri ile hizmet vermektedir.

Kalite Politikası

            Gelişen teknik ve teknolojiyi yakından takip ederek gittikçe artan kaliteyi daha yukarılara taşımak, güler yüzlü, müşteri memnuniyeti odaklı uygulamalar ile satış öncesi, satış esnasında ve satış sonrasında memnun müşteri potansiyeli oluşturmaktır.

Ahşap Merdiven Modelleri 

            İhtiyaca uygun; ahşap yanaklı, cam korkuluklu, cam, dar alanlara özel, helezon, iş yeri ve bahçe, metal yanaklı ve omurgalı merdiven modelleri mevcuttur.  Ahşap yanaklı merdivenler, ev içi kullanıma ve mekana uygun renk, şekilde imal edilmektedir.  Ahşap kenarlıkları nedeniyle ahşap yanaklı olarak adlandırılmıştır. Ortama klasik yapısı ile ayrı bir ambiyans katmaktadır. Cam Korkuluklu merdiven kenarlıkları camdan imal edilmiştir. İmal edildiği alana modern bir hava vermektedir.

            Cam merdivenler merdiven basamakları dahil taşıyıcı omurga hariç camdan imal edilmiş merdivenlerdir. İmal edildiği ortama şıklık ve modern bir görüntü vermektedir.

            Dar alan merdivenleri; dar alanlar için farklı şekil ve modellerde imal edilebilmekte kısıtlı olan alanı daha fazla daraltmayacak çözümlerle imal edilmektedirler. İhtiyacı karşılamanın yanında eve aksesuar havası katacaktır.

            Helezon merdivenler; kısıtlı mekanlara özel üretilmiş, şıklığı ve modern görüntüsüyle mekana modern hava katmaktadır.

            İş yeri ve bahçe merdivenleri özellikle çok kullanılacağı ve dış etkilere de açık olduğu göz önünde tutularak estetik görüntüsüyle iş yerine prestij katacak, bahçeye ayrı bir hava verecektir.

            Metal yanaklı merdivenler tüm aksamı metalden imal edilmiştir. Parlak görüntüsüyle uygulandığı mekana ışıltı katacaktır.

            Omurgalı merdivenler merdivenin taşıyıcı kısmının duvar gibi herhangi bir destekle desteklenemediği ortamlar için çözüm sağlamaktadır.

Fiyatları 

            Ahşap merdiven fiyatları ortama kattığı görünüme nazaran yüksek olmayan maliyetleri ile ekonomiktir. Uygulama alanı, seçilen malzemeye göre fiyatı değişebilmekle beraber uygulamalar genelde ev içi ahşap merdiven 7 ile 10 bin lira civarındadır. Bahçeye uygun modellerde fiyatlar biraz daha düşebilmektedir. Uygulama alanları ile ilgili ücretsiz keşif yapılmakta, keşif yapılan ortama uygun tasarım ve model imal edilmekte ve hızlıca kullanıma sunulmaktadır. Ödeme alternatifleri bulunmaktadır. 

Karar Vermek İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

            Uzun yıllar hizmet verecek merdivenlerin modelleri önceki uygulamalardan görülmelidir.
Merdiven malzemesi seçilirken ne şartlarda kullanılacağı mutlaka ön görülmeli ucuz olması için kaliteden vazgeçilmemelidir.

            Merdiveni kullanacaklar düşünülerek modellere karar verilmelidir. Dekorasyon göz önünde tutularak emniyetten taviz verilmemelidir. Temizlik ve bakım gereklilikleri göz önünde tutulmalıdır.

Avrupa Işıklı Brandaların Kullanım Alanları 

            Billboard baskısı olarak da kullanılmakta olan bu özel vinilleri satın almak isteyen müşterilerin en fazla sorduğu soruların başında Avrupa ışıklı branda nerelerde kullanılır sorusu gelmektedir. Hem binaların iç kısımlarında hem de çeşitli yapıların dış cephelerinde değerlendirilerek Avrupa ışıklı branda nerelerde kullanılır sorusunun cevabı geniş ölçekte verilmektedir. Kömen Digital Baskı Sistemleri olarak montajını gerçekleştirdiğimiz Avrupa ışıklı brandalar ile hem iç hem de dış mekanlarda tanıtımlarınızı ve reklamlarınızı daha geniş kitlelere duyurma şansına sahip olacaksınız. 

Avrupa Işıklı Branda Nedir ve Teknik Özellikleri Nelerdir? 

            Reklam ve tanıtım alanında ismini duyurmak ve marka değerlerini yükseltmek isteyen her türden şirket ve kurumun sorduğu soruların başında Avrupa ışıklı branda nedir sorusu gelmektedir. Son derece yüksek teknoloji ile üretilmiş ve tamamen otomatik donanımlara sahip olan bu tür yeni nesil brandalar Kömen Digital Baskı Sistemlerinin üst düzey sunumu ve montaj işlemleri ile birlikte Avrupa ışıklı branda nedir sorusunun profesyonel bir şekilde kullanımına açık bir hale getirilmektedir. Diğer branda sistemlerinden çok daha kaliteli ve gözle görülür oranda daha ışıltılı olan bir branda türüdür. Özel ışıklandırma sistemleri ile birlikte sadece gündüzleri değil akşam ve gece vakitleri de uzaktan görünebilme ve fark edilme özelliklerine sahiptir. Uzaktan kumanda vasıtası ile çalışan tam otomatik bir donanıma sahiptir. Özel folyo ile kaplanmaktadır ve uzun süreli kullanım kolaylığı sağlamaktadır. 2 yıl garanti kapsamındadır. Kurumsal kimliğin yansıtılmasında, ürünlerin en hızlı ve etkin bir şekilde müşteri kitlesine ulaştırılmasında son yılların en modern ve en dijital ürünü olarak lanse edilmekte ve kullanılmaktadır. 

Avrupa Işıklı Branda Fiyatları 

            Kömen Digital Baskı Sistemleri olarak bize telefon ya da mail vasıtası ile ulaşan kişilere Avrupa ışıklı branda maliyeti hakkında detaylı bilgiler vermekteyiz. Piyasa içerisinde tam otomatik ve uzaktan kumanda ile çalışma özellikleriyle diğer branda çeşitlerine bir adım fark atan Avrupa ışıklı branda maliyeti diğer brandalardan biraz daha fazla donanımlı ve pahalı olmaktadır. Ancak bu özel elektronik ve ışık gücüne sahip olan brandalar ile çok daha fazla kişiye hızlı ve etkili bir şekilde ulaşılma şansı mevcuttur. 
 Bir cevap yazın