Araç Giydirme Uygulama Alanları 

Araç Giydirme Hizmetlerimiz

            Aracınızın ve ihtiyaç duyduğunuz reklamın ölçüleri firmamız tarafından alınmaktadır. Akabinde alanında deneyimli ve tamamen uzman grafikerlerimiz ile araç giydirme uygulamalarını başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Tamamen kaliteli tasarım seçenekleri ve renk uyumları ile birlikte araç giydirme hizmetlerimiz kazandırmaya, marka değerinizi yükseltmeye ve adınızı piyasa içerisinde duyurmaya kaldığı yerden devam ediyor. Firmamızın grafikerleri tarafından gerçekleştirilen tam donanımlı araç giydirme seçenekleri ile reklam, billboard, tanıtım ve duyuru işlemlerini hiç olmadığı kadar hızlı, etkili ve yetkin bir şekilde başaracaksınız. 

Araç Kaplama Hizmetlerimiz

            8 kafalı solvent baskı cihazları ile gerçekleştirdiğimiz araç kaplama hizmetlerimiz ihtiyaç duyduğunuz hizmet kalitesini sizlere birebir sunmakta. Kömen Digital Baskı sistemleri olarak tamamen profesyonel ve piyasa içerisinde kaliteyi yakalamış baskı malzemeleri kullanmaktayız. Kullandığımız cast folyolar tamamen kaliteli, en üst devirde ve nitelikte olan folyo çeşitleridir. Göze hoş ve net görünen, uzaktan da algılanabilen ve renk uyumunu bozmayacak disiplinde gerçekleştirdiğimiz araç kaplama hizmetleri ile çok kısa sürede çok fazla sayıda insana ulaşma fırsatını elde edeceksiniz. Gerçekleştirdiğimiz cast laminasyon işlemi ile birlikte her türlü solma ve kararma etkilerine karşı araçları ve reklamları koruma altına almaktayız. Uzun süreli kullanımı hayata geçiren bu uygulamalarımız ile aracın çizilme ve bozulma etkilerine karşı da dayanıklı olmasını sağlamaktayız. Uygulamaya geçirdiğimiz bu hizmetlerde araç reklam giydirme Ankara fiyatları kullanmakta olduğumuz koruyucu bantların son bulması ile birlikte belirlenmekte ve size sunulmaktadır. Uzun süreli ve kaliteli kullanımlar için bizimle mail ya da telefon aracılığı ile iletişime geçebilir ve ölçüm / giydirme işlemlerine bir iş günü içerisinde başlayabilirsiniz. 

            Özel araçlarda, toplu taşıma araçlarında ve otobüslerde araç giydirme hizmetlerimiz bulunmaktadır. Uygun folyoların ve laminasyonların kullanıldığı hizmetlerimizden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. 

Araç Kaplama Fiyatlarımız

            Kömen Digital Baskı Sistemleri sitemize ve firmamıza mail ya da telefon aracılığıyla ulaşan firmalara araç kaplama fiyatları hakkında detaylı bilgilendirme vermekteyiz. Her bütçeye uygun fiyatlarımız ile piyasa içerisinde, reklam ve tanıtım alanında karşılığını fazlasıyla alacağınız hizmetler sunmaktayız. Reklamın yeni yüzü olan araç logo giydirme Ankara seçenekleri ile marka değerinizi yükseltecek; karış karış her caddede, her dükkan önünde şirketinizin ismini duyurma şansınızı yakalayacaksınız. Modern çağın milenyum reklamı olarak görülen araç kaplama seçenekleri ile artık firmanızın sloganları, logoları ve satışını yapmakta olduğunuz ürünlerin baskıları en kaliteli ve en profesyonel şekilde müşterilere ulaşacak. 
 
 Bir cevap yazın