Alüminyum Çerçeve Avantajları

            Kömen Digital Baskı Sistemleri olarak her türden reklam ve tanıtım işleriniz için alüminyum çerçeveler üretmeye ve nakil işlemlerini gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Kenar bantları 0 paslanmaz çelikten olan alüminyum çerçeve hizmetlerimiz ile sizin uzun ömürlü ve korunaklı çerçeveler imal etmekteyiz. Ürünlerimizin kenarlarını istediğiniz takdirde ve zamanda açma avantajlarını sizlere sunuyoruz. Bu noktada istediğiniz ürün yerleştirme reklamlarını ve duyurularını yapabilmekte özgür tercihleri size bırakmaktayız.

            Üretimini ve satışını gerçekleştirdiğimiz alüminyum çerçeveler PVC kaplı korumalarla desteklenmektedir. Bu noktada güneş ışınlarına karşı sararma, silikleşme ve etkisini azaltma gibi durumları devre dışı bırakmakta ve size kaliteli bir şekilde reklam yapma fırsatını yaratmaktayız. Alüminyum çerçeveler tamamen tanıtımını yapacağınız afişlerin boyutlarına ve desenlerine göre yatay ve dikey konumlarda şekillendirilebilir. 

Renkli Alüminyum Çerçeve Hizmetlerimiz ve Avantajlarımız 

            Kömen Digital Baskı Sistemleri olarak bizimle iletişime ve irtibata geçtiğiniz takdirde verdiğiniz siparişler doğrultusunda renkli alüminyum çerçeveler üretimini ve nakil işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz. Söz konusu fiyatlandırma listemizde nakil işlemleri ücrete tabi değildir. İstediğiniz her renkte ve boyda üretimimiz mevcuttur.

            Çerçevelerimizin zeminleri polistren zemininden oluşup son derece dayanıklı ve nitelikli bir kaplamaya sahiptir. Kafelere, ofislere ve kamuya açık her alanda sergileme ihtiyacı duyduğunuz tüm reklam metinlerini ve afişlerini kamuya açık alanlar da dahil olmak üzere kolay ve pratik bir sunum ölçeği olarak bizden aldığınız ürünlerle yerine getirebilirsiniz. Net bir görüntü elde eden çerçevelerimiz sayesinde en etkili bir biçimde çok daha fazla sayıda insana ulaşma şansınız hizmet kalitelerimiz ile birlikte mümkün hale gelmektedir. 

Aç- Kapa Alüminyum Çerçeve Çeşitlerimiz 

            Köşelerinin farklılıklarına göre ikiye ayrılan aç-kapa alüminyum çerçeve çeşitleri hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. İhtiyacınız ve talepleriniz doğrultusunda rondo köşe çerçeve çeşitlerimizin yanında gönye köşe çerçeve ürünlerimiz de bulunmaktadır. Ürün hizmetlerimizin yanında açma kapama işlemleri için gerek duyacağınız tüm vida ve dübelleri ücretsiz olarak vermekteyiz. 

Plastik Çerçeve Hizmetlerimiz ve Avantajlarımız

            Renkli ve alüminyum çerçevelerimizin yanında Kömen Digital Baskı Sistemleri olarak plastik çerçeveler dahilinde üretimlerimiz ve nakil işlemlerimiz de bulunmaktadır. Bunun için bizimle mail ya da telefon aracılığıyla irtibat kurmanız yeterli olmaktadır. 

Led Çerçeve Çeşitlerimiz ve Hizmetlerimiz 

            Teknolojik donanımlar ve özellikleri sonuna kadar yansıtacağınız ve hareketli reklam ile duyurularınızı paylaşma şansını yakalayacağınız led çerçeveler üretiminde de öncü firmalar arasında yer almaktayız. İnce kasaları sayesinde çok daha pratik ve hafif olan ürünlerimiz için bizimle iletişime geçiniz. 
 Bir cevap yazın